RHH ANTI AGING SYSTEM https://www.rhh-clinic.co.il אסתטיקה רפואית מתקדמת Wed, 24 Mar 2021 05:58:51 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.0 https://www.rhh-clinic.co.il/wp-content/uploads/2017/11/cropped-אייקון-32x32.png RHH ANTI AGING SYSTEM https://www.rhh-clinic.co.il 32 32 טיפול בתא לחץ https://www.rhh-clinic.co.il/%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%9c-%d7%91%d7%aa%d7%90-%d7%9c%d7%97%d7%a5/ Mon, 22 Mar 2021 20:05:00 +0000 https://www.rhh-clinic.co.il/?p=1182 טיפול בתא לחץ טיפול בתא לחץ טיפול בתא לחץ הינו טיפול מהפכני שעד לפני מספר חודשים היה בלתי נגיש למרבית האוכלוסייה בישראל. תא לחץ מתון הוא תא שלתוכו מזרימים חמצן טהור בלחץ מתון. מדובר בשיטת טיפול חדשנית שמטרתה להזרים חמצן רב למחזור הדם ולרקמות.  העברת החמצן בדם נעשית באמצעות ההמוגלובין. כאשר ההמוגלובין מלא בחמצן לא […]

הפוסט טיפול בתא לחץ הופיע לראשונה ב-RHH ANTI AGING SYSTEM.

]]>

טיפול בתא לחץ

טיפול בתא לחץ

טיפול בתא לחץ הינו טיפול מהפכני שעד לפני מספר חודשים היה בלתי נגיש למרבית האוכלוסייה בישראל.

תא לחץ מתון הוא תא שלתוכו מזרימים חמצן טהור בלחץ מתון. מדובר בשיטת טיפול חדשנית שמטרתה להזרים חמצן רב למחזור הדם ולרקמות. 

העברת החמצן בדם נעשית באמצעות ההמוגלובין. כאשר ההמוגלובין מלא בחמצן לא ניתן להוסיף חמצן לדם למעט כאשר הלחץ הסביבתי עולה, כפי שקורה בתא לחץ. הלחץ הטבעי בו אנו חיים הינו 1, הלחץ בתא הינו 1.3 אטמוספירה.

בלחץ הרגיל החמצן מועבר בגוף רק על ידי כדוריות דם אדומות. בלחץ זה של 1.3 אטמוספירה החמצן מומס לתוך נוזל הפלזמה והגוף מקבל 100% חמצן טהור לכול הרקמות ולכל איבר בגוף, גם רקמות קטנות וחסומות.

החמצן המוגבר שמגיע בצורה הזו משפר משמעותית את כול המערכות בגוף!

כמו כן משפר את היכולת של תאי דם לבנים להרוג חיידקים, להפחית נפיחות ולאפשר לכלי דם חדשים לגדול מהר יותר. ברקמות הסובלות מרמה נמוכה של חמצן – לקבל חמצן מחדש, עידוד יצירת כלי דם חדשים, זירוז ריפוי פצעים, זירוז יצירת רקמות חדשות, עידוד מלחמה בזיהומים הנגרמים על ידי חיידקים, הפחתת נפיחות ובצקת, הקטנה וספיגה של בועות אוויר, משקם אחרי שבץ, שיתוק מוחין, פציעות ראש, מטפל בעייפות כרונית ועוד… 

יעיל ביותר בטיפול בסוכרת, פיברומיאלגיה (מחלת שרירים), שיקום אחרי אירוע מוחי, הפרעות קשב, אוטיזם, מיגרנות ועוד.


מעבר לטיפול בכול הבעיות הרפואיות ומניעתן – טיפול בתא חמצן בלחץ הוא טיפול אנטיאייג'ינג עוצמתי.

מצעיר ומשפר את מרקם העור ומראהו, מגביר ייצור קולגן ואלסטין!

מחזיר את העור שנים אחורנית! מעיין הנעורים.

 

לפרטים נוספים ולפגישת ייעוץ ללא התחייבות

נגן וידאו
כתובת

קניון ארנה
קומה עליונה, רח' השונית 2 , הרצליה פיתוח

טלפון
שתפו אותנו
בקרו אותנו
© Rhh Clinic
 

אתר בקליק בניית אתרים

הפוסט טיפול בתא לחץ הופיע לראשונה ב-RHH ANTI AGING SYSTEM.

]]>
הצרת היקפים https://www.rhh-clinic.co.il/%d7%a4%d7%95%d7%a1%d7%98-%d7%94%d7%a6%d7%a8%d7%aa-%d7%94%d7%99%d7%a7%d7%a4%d7%99%d7%9d/ Mon, 10 Aug 2020 20:30:36 +0000 https://www.rhh-clinic.co.il/?p=1034 הצרת היקפים הצרת היקפים מי לא רוצה להפטר מהמראה הגבשושי המכונה צלוליט? שתקום! הוא מופיע בירכיים, ישבן, בטן, מתניים וגם בזרועות. כתשעים אחוזים מהנשים – רזות, מלאות גבוהות ונמוכות סובלות ממראה ה'קוטג" הגבשושי. למה זה קורה וכיצד אפשר לטפל בזה? צלוליט הוא הצטברות תאי שומן ברקמות שמתחת לעור, תופעה המשווה לו מראה גלי, מנוקד ועם […]

הפוסט הצרת היקפים הופיע לראשונה ב-RHH ANTI AGING SYSTEM.

]]>

הצרת היקפים

הצרת היקפים

מי לא רוצה להפטר מהמראה הגבשושי המכונה צלוליט? שתקום!

הוא מופיע בירכיים, ישבן, בטן, מתניים וגם בזרועות. כתשעים אחוזים מהנשים – רזות, מלאות גבוהות ונמוכות סובלות ממראה ה'קוטג" הגבשושי.

למה זה קורה וכיצד אפשר לטפל בזה?

צלוליט הוא הצטברות תאי שומן ברקמות שמתחת לעור, תופעה המשווה לו מראה גלי, מנוקד ועם גומות.

זליגת השומן לרקמת החיבור היא הגורם לתופעה המתסכלת.

הצלוליט שכיח אצל נשים החל מגיל ההתבגרות בעיקר בפלג הגוף התחתון.

הצלוליט אינו מוגדר כבעיה רפואית אלא בעיה אסתטית. (להבדיל מצלוליטיס שהיא דלקת ברקמת העור).

אז מה בכל זאת ניתן לעשות?

הצלוליט 'עמיד' בפני דיאטה ופעילות גופנית, אמנם לתזונה נכונה ופעילות גופנית בהחלט השפעה חיובית על המראה הכללי ועל הבריאות, ואף היכולת לשפר במשהו את מראה הצלוליט, אולם לצערנו לא למגר את התופעה.

לפרטים נוספים ולפגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות

האמת? שנים רבות חיכינו לטכנולוגיה פורצת דרך בפתרון בעיית הצלוליט – כזו שתתן תוצאות אמיתיות ומשביעות רצון.

ניסינו מכשירים רבים אך לא השגנו תוצאות משמעותיות.

המובילה – Viora מבית V-form לאחרונה התוודענו למכשיר חדש – ולראשונה הופתענו מהתוצאות! המכשיר העולמית בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות לאסטתיקה רפואית.

המכשיר החדש משלב שתי טכנולוגיות:

 1. חימום באמצעות גלי אור החודרים לתוך תאי השומן.
 2. וואקום – המעודד חילוף חומרים, הזרמת הדם וניקוז ללימפה.

הטיפול מומלץ בסדרה של שמונה טיפולים בני 14 דקות לכל אזור.

במהלך הטיפול מרגישים את החימום והמשיכה.

כבר לאחר הטיפול השני מרגישים שהאזור מתמצק ומתחטב.

את הטיפול ניתן למצוא במחירי השקה בקליניקת RHH anti aging system הממוקמת במרינה, הרצליה פיתוח.

כתובת

קניון ארנה
קומה עליונה, רח' השונית 2 , הרצליה פיתוח

טלפון
שתפו אותנו
בקרו אותנו
© Rhh Clinic
 

אתר בקליק בניית אתרים

הפוסט הצרת היקפים הופיע לראשונה ב-RHH ANTI AGING SYSTEM.

]]>
טיפולי בוטוקס https://www.rhh-clinic.co.il/%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%9c%d7%99-%d7%91%d7%95%d7%98%d7%95%d7%a7%d7%a1/ Tue, 10 Sep 2019 08:17:39 +0000 https://www.rhh-clinic.co.il/?p=712 טיפולי בוטוקס טיפולי בוטוקס טיפולי בוטוקס נחשבים לנפוצים ביותר בתחום הרפואה האסתטית, זהו טיפול המומלץ בעיקר להחלקת ולהעלמת קמטי הבעה המצויים בשליש העליון של הפנים. הטיפול בבוטוקס בטוח, זהו טיפול יעיל הפותר את בעיית הקמטים, וכדאי לדעת כי הבוטוקס לא רק משפר את המראה של קמטי ההבעה בפנים אלא גם מונע את היווצרות קמטי ההבעה. […]

הפוסט טיפולי בוטוקס הופיע לראשונה ב-RHH ANTI AGING SYSTEM.

]]>

טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס נחשבים לנפוצים ביותר בתחום הרפואה האסתטית, זהו טיפול המומלץ בעיקר להחלקת ולהעלמת קמטי הבעה המצויים בשליש העליון של הפנים.

הטיפול בבוטוקס בטוח, זהו טיפול יעיל הפותר את בעיית הקמטים, וכדאי לדעת כי הבוטוקס לא רק משפר את המראה של קמטי ההבעה בפנים אלא גם מונע את היווצרות קמטי ההבעה.

לכן, ניתן להתחיל בטיפולי בוטוקס בגיל מוקדם יחסית, ללא כל חשש, כל עוד עוברים את הטיפול בקליניקה מקצועית,
מוכרת ואמינה כמו RHH Anti-Aging System.

בקליניקה שלנו משתמשים רק בחומרים באיכות גבוהה ובחומרים מפוקחים המאושרים לשימוש בטיפולים אסתטיים.

חשוב לציין כי טיפולי בוטוקס מבוססים על הזרקת חומר הנקרא בוטולינום טוקסין, זהו רעלן המנטרל את פעולת השרירים וגורם להרפייתם.

נהוג להזריק כמות קטנה של החומר, הבוטוקס מרפה את השרירים הגורמים לקמטי ההבעה וכך למעשה נוצר אפקט החלקה והעלמת הקמטים בפנים.

יודגש כי הטיפולים בבוטוקס נחקרו במשך שנים ארוכות וכיום ידוע כי זהו טיפול בטוח.

עם זאת, חשוב לעבור את הטיפול רק אצל רופא מקצועי ובעל ניסיון כיוון שיש להתאים את המינון הנכון ולהקפיד על טיפולים במרווח זמן נכון.

אגב, המחקרים החדשים מראים כי התמדה בטיפולי הבוטוקס גורמת לתוצאות הטיפול להישאר יותר זמן, כך למעשה אתן יכולות לחסוך כסף כיוון שתדירות הטיפולים הולכת ופוחתת אם תתמידו בהם.

לפרטים נוספים ולפגישת ייעוץ ללא התחייבות

למי מתאים הטיפול?

ברבות השנים מתחילים להופיע קמטים סטטיים ודינמיים על עור הפנים, הקמטים הדינמיים מופיעים בעיקר באזור ההבעה כמו המצח וזוויות העיניים כתוצאה מהתכווצות חוזרת ונשנית של השרירים באזור.

עם השנים הקמטים הולכים ומעמיקים לכן הם מסגירים את הגיל, גורמים למראה עייף ודואג, או למראה זועף וכועס, ולפגיעה במראה האסתטי הכללי של הפנים.

הטיפול מתאים לנשים ולגברים שאינם סובלים ממחלות עור, אפשר להתחיל עם הזרקות הבוטוקס בגיל מוקדם יחסית, בדרך כלל החל מגיל 30, ללא כל חשש.

חשוב לזכור כי הזרקות הבוטוקס נחשבות לאחד הטיפולים הפופולריים בעולם הרפואה האסתטית, זהו טיפול יעיל ללא התערבות כירורגית וללא חשש מסכין המנתחים וללא צורך בהתאוששות וזמן החלמה.

הצוות המקצועי והמיומן של קליניקה RHH Anti-Aging System ממליץ לעבור את טיפולי הבוטוקס לכל מי שסובל מקמטי צחוק והבעה באזור הפנים, לרבות קמטי זעף בין הגבות הגורמים למראה כועס, קמטים במצח המסגירים את הגיל ופוגעים במראה הכללי, קמטי צחוק ועוד.

כמו כן, הטיפול בבוטוקס מתאים לאזורים נוספים בפנים כגון צידי העיניים, מצח עליון, הרמת הגבות לפתיחת העין הרפיית הסנטר, החלקת קמטים באזור הצוואר, החלקת קמטי אף והעלמת קמטים הנוצרים מסביב לאף.

תהליך הטיפול

הטיפול בבוטוקס מהיר ופשוט, זהו טיפול קל ובטוח כל עוד הוא נעשה על ידי רופא מיומן.

אין הכנה מיוחדת אך חשוב להקפיד על הנחיות הרופא בפגישת הייעוץ וההכוונה הנעשית לפני הטיפול. משך הטיפול עצמו הוא דקות ספורות בלבד, לאחר הטיפול אפשר לחזור לשגרה כיון שהטיפול אינו מחייב הרדמה, אך כדי להקל על הכאב אפשר למרוח חומרי אלחוש באזור המטופל.

בתהליך הטיפול מחדירים את החומר באמצעות מחטים דקיקות וכמעט ולא מרגישים את הדקירה. כאמור, הטיפול נמשך דקות ספורות בלבד, תוצאות הטיפול מחזיקות בדרך כלל לתקופה של 5-3 חודשים, ואם מתמידים בהזרקות המרווחים בין הטיפולים הולכים וגדלים.

הכנות לקראת טיפולי בוטוקס

לקראת טיפולי בוטוקס יש להגיע לקליניקה לפגישת ייעוץ, הפגישה נחוצה גם כדי לתאם ציפיות ולהתאים את הטיפול הנכון והמתאים ביותר עבורך.

אגב, אם החלטת לעבור את הטיפול תוכלי במקרים מסוימים לעבור אותו מיד לאחר פגישת הייעוץ.

את תוצאות הטיפול מתחילים לראות בהדרגה כבר לאחר יומיים, וניתן להבחין בתוצאות הסופיות והמושלמות לאחר כ-7 ימים ממועד ההזרקות.

אין צורך בהתאוששות, אפשר לחזור לשגרה מיד לאחר הטיפול, ואם מופיעה אדמומית קלה באזור ההזרקות היא תחלוף מאליה תוך זמן קצר

שאלות נפוצות על טיפולי הבוטוקס

תשובה: סיבוכים לטיפולי בוטוקס נחשבים לנדירים ביותר, במקרים מסוימים עלולים לפתח אלרגיה לחומר או רגישות קלה. זהו חומר המבוסס על חלבון חזק המצוי בטבע, אך מכיוון שזהו רעלן מזריקים רק כמות מדודה ומזערית של החומר לאזור המטופל. כל עוד עוברים את הטיפול בקליניקה RHH Anti-Aging System אין צורך לחשוש, כיוון שאנו משתמשים רק בחומרים איכותיים ומתקדמים הנמצאים בפיקוח.

תשובה: הטיפול אסור לנשים בהריון ולנשים מניקות.

תשובה: אנו ממליצים להימנע מפעילות גופנית ומצריכת אלכוהול לפחות 6 שעות אחרי הטיפול.

תשובה: כיום משתמשים בטיפולי בוטוקס למניעת הזעת יתר ולטיפול יעיל במיגרנות. כמו כן, אפשר להזריק בוטוקס כדי להחליק ולהעלים קמטים בחלק התחתון של הפנים ובאזור הצוואר, ולעיצוב ופיסול מראה הפנים.

כתובת

קניון ארנה
קומה עליונה, רח' השונית 2 , הרצליה פיתוח

טלפון
שתפו אותנו
בקרו אותנו
© Rhh Clinic
 

אתר בקליק בניית אתרים

הפוסט טיפולי בוטוקס הופיע לראשונה ב-RHH ANTI AGING SYSTEM.

]]>
טיפולי אנטי אייג'ינג https://www.rhh-clinic.co.il/%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%9c%d7%99-%d7%90%d7%a0%d7%98%d7%99-%d7%90%d7%99%d7%99%d7%92%d7%99%d7%a0%d7%92/ Mon, 09 Sep 2019 08:25:29 +0000 https://www.rhh-clinic.co.il/?p=607 טיפולי אנטי אייג'ינג טיפולי אנטי אייג'ינג אנו חיים בעידן המקדש את הנעורים ורוב הנשים מחפשות פתרונות יעילים כדי לשמר את המראה הזוהר והצעיר. אם בעבר הלא רחוק טיפולי אנטי אייג'ינג הותאמו בעיקר לנשים מעל גיל 45 כיום ידוע כי תהליך הזדקנות העור מתחיל כבר בתחילת שנות ה-30, לכן מקובל להתחיל את הטיפולים בתקופה זו כדי […]

הפוסט טיפולי אנטי אייג'ינג הופיע לראשונה ב-RHH ANTI AGING SYSTEM.

]]>

טיפולי אנטי אייג'ינג

טיפולי אנטי אייג'ינג

אנו חיים בעידן המקדש את הנעורים ורוב הנשים מחפשות פתרונות יעילים כדי לשמר את המראה הזוהר והצעיר.

אם בעבר הלא רחוק טיפולי אנטי אייג'ינג הותאמו בעיקר לנשים מעל גיל 45 כיום ידוע כי תהליך הזדקנות העור מתחיל כבר בתחילת שנות ה-30, לכן מקובל להתחיל את הטיפולים בתקופה זו כדי לעכב את תהליכי הזדקנות העור, לטשטש את סימני הגיל ולהאט ככל הניתן את קצב ההזדקנות ללא התערבות כירורגית.

בשנות ה-40 ניתן להבחין בבירור בתהליכי הזדקנות העור, בעיקר באזור הפנים והצוואר, ובשנות ה-50 לא ניתן להתעלם כבר מנזקי הזמן ומזג האוויר, ואפשר לראות כיצד הפנים משנות את מראן עקב איבוד נפח של הרקמה התת עורית ושל רקמות השומן, הופעת קמטי הבעה עמוקים וקמטוטים רבים המעטרים את הפנים.

מאחר ונשים וגברים מעוניינים לשמר את המראה הצעיר אנו מציעים בקליניקה טיפולי אנטי אייג'ינג בהתאמה אישית, ובמסגרת הטיפולים אנו מציעים מילוי והשבת נפח באמצעות חומרי מילוי איכותיים ושיטות חדשות, ובנוסף אנו משלבים טכניקות חדשניות באמצעות מכשור מתקדם, יעילות ומתקדמות להשבת המראה הרענן והצעיר ולשמירה על מרקם בריא וזוהר של עור הפנים והצוואר.

חשוב להדגיש כי אנו מאמינים בשימור המראה הטבעי של המטופלת כפי שהיא נראתה לפני כעשור, לכן איננו דוגלים בטיפולים היוצרים מראה מלאכותי ובובתי.

יחד עם זאת, במסגרת טיפולי האנטי אייג'ינג אנו משלבים טיפולים אסתטיים רפואיים באמצעות מכשור מתקדם כדי לעכב את תהליכי ההזדקנות ולשמור על עור הפנים הרגיש.

לפרטים נוספים ולפגישת ייעוץ ללא התחייבות

מהם טיפולי אנטי אייג'ינג?

טיפולי אנטי אייג'ינג, באנגלית Anti Aging, נועדו לעכב את תהלכי ההזדקנות של האדם.

בעידן המודרני בו אנו חיים כיום התרבות והחברה מקדשים את הנעורים, וזאת במקביל לתוחלת החיים ההולכת ומתארכת ואיכות החיים הגבוהה עליה אנו מעוניינים לשמור גם בגילים מתקדמים.

מאחר והזדקנות מואצת היא הליך טבעי של הגוף, נולדה תעשייה חדשה העוסקת בפיצוח הגנום האנושי ובמציאת פתרונות, שיטות, טכנולוגיות ותכשירים שמטרתם להאט את קצב ההזדקנות ולשפר באופן משמעותי את איכות החיים.

כיום, המודעות לטיפולים אסתטיים ולשמירה נכונה על עור הפנים הולכת וגוברת בקרב נשים וגברים.

נשים רבות מתחילות לעבור טיפולים שונים כבר בתחילת גיל ה-30, כך הן נלחמות בנזקי השמש, זיהום האוויר והתזונה הלקויה – הגורמים העיקריים להאצת הזדקנות העור.

לכן, כדאי להתחיל בטיולי אנטי אייג'ינג בגיל מוקדם, החל מגיל 30, כדי לספק לעור את התזונה הנכונה והנחוצה עבורו, לתחזק את עור הפנים, לשמור על נפח העור, לעודד ייצור קולגן לשמירה על אלסטיות ומרקם העור ועוד.

חשוב לזכור כי תחזוקה נכונה של עור הפנים והצוואר מגיל צעיר יחסית מונעת ביקור אצל המנתחים, וכך צריך פחות טיפולים אינטנסיביים ויקרים ואפשר לחסוך אלפי שקלים ולמעלה מכך.

כמו כן, במקום להילחם בקמטים עמוקים אפשר להילחם ביעילות בקמטים קטנים ובקמטוטים המופיעים ככל שמתבגרים. אם ממתינים זמן רב מדי הפתרון היחיד הוא הליך כירורגי וסכין המנתחים, או לחלופין ביקורים רבים בקליניקה כדי להזריק חומרי מילוי.

SKIN TIGHT טיפול מתקדם בטכנולוגיית RF להרמה ומיצוק של העור.

סיבות ושינויים שחלים בגוף עם הגיל

עם הגיל והשנים קצב תהליך ההזדקנות מואץ, כיום כבר ידוע שתהליך ההזדקנות מתחיל להראות את סימניו בתחילת גיל ה-30. למעשה, יש הזדקנות פנימית הקשורה בעיקר לגנטיקה, ויש תהליכי הזדקנות חיצוניים הנובעים מגורמים כמו שמש, זיהום אוויר וכדומה.

גורמים סביבתיים ואורח חיים לקוי, לרבות תזונה לקויה וחוסר בפעילות גופנית, כל אלו ועוד משפיעים על מרקם העור. עם הגיל קצב ייצור הקולגן והאלסטין פוחת, העור הולך והופך לדק יותר, רקמות השומן מידלדלות ומראה הפנים משתנה בגלל איבוד נפח, גרביטציה, צניחת עור והופעת קמטוטים וקמטים. 

שיטות טיפול וטכנולוגיות בתחום טיפולי האנטי אייג'ינג

טיפולי אנטי אייג'ינג נועדו לעכב את נזקי הזמן ולטשטש את סימני הגיל.

מעבר לקרמים ולשיפור התזונה, הרפואה האסתטית המתקדמת מציעה כיום שלל טיפולים, מכשירים, חומרים וטכנולוגיות לטיפולי אנטי אייג'ינג שאינם פולשניים, ואינם מצריכים התערבות כירורגית, סיכונים רבים וזמן התאוששות ארוך.

אלו טיפולים אפקטיביים ומוכחים מחקרית, אך חשוב לעבור אבחון מקצועי ולהתאים את שיטות הטיפול למאפייני המטופל, תוך תיאום ציפיות.

סדרת טיפולי האנטי אייג'ינג בקליניקה RHH Anti-Aging System מבוססת בין היתר על:

 • חידוש העור בשיטת photo Rejuvenation
 • מיצוק עור הפנים והצוואר בשיטת Skin Tightening
 • מילוי קמטים באמצעות הזרקות חומצה היאלורונית, בוטוקס וחומרי מילוי נוספים
 • טיפולי מזותרפיה
 • טיפול בגלי רדיו
 • טיפולי FR – פרקשיונל לחידוש ומתיחה אינטנסיבית
  הטיפול מותאם באופן אישי, בשלב הראשון מגיעים לפגישת ייעוץ ואבחון כללי, בשלב הבא הצוות שלנו מכין תוכנית טיפולים מקיפה הכוללת טיפול באמצעות מכשור חדש ומתקדם והתאמת שיטות וטכנולוגיות הטיפול לממצאי האבחון ולתוצאות הרצויות, ורק אז מתחילים בסדרת טיפולים ותוך זמן קצר ניתן לראות את התוצאות הנפלאות הנשמרות לאורך זמן.
כתובת

קניון ארנה
קומה עליונה, רח' השונית 2 , הרצליה פיתוח

טלפון
שתפו אותנו
בקרו אותנו
© Rhh Clinic
 

אתר בקליק בניית אתרים

הפוסט טיפולי אנטי אייג'ינג הופיע לראשונה ב-RHH ANTI AGING SYSTEM.

]]>
טיפול בצלקות אקנה https://www.rhh-clinic.co.il/%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%9c-%d7%91%d7%a6%d7%9c%d7%a7%d7%95%d7%aa-%d7%90%d7%a7%d7%a0%d7%94/ Wed, 04 Sep 2019 08:29:36 +0000 https://www.rhh-clinic.co.il/?p=619 טיפול בצלקות אקנה טיפול בצלקות אקנה אקנה נחשבת לתופעה שכיחה בעיקר בקרב בני נוער ומתבגרים לעיתים רחוקות אף מבוגרים סובלים מתופעה זו, הבעיה עלולה להפוך למטרד קשה בעיקר בגיל ההתבגרות כאשר מודעים למראה ומעוניינים להשתלב חברתית. ברוב המקרים האקנה מתפרצת ומופיעה כפצעים קטנים ומטרידים על עור הפנים, פצעי האקנה גורמים לעוגמת נפש, לפגיעה משמעותית במראה […]

הפוסט טיפול בצלקות אקנה הופיע לראשונה ב-RHH ANTI AGING SYSTEM.

]]>

טיפול בצלקות אקנה

טיפול בצלקות אקנה

אקנה נחשבת לתופעה שכיחה בעיקר בקרב בני נוער ומתבגרים לעיתים רחוקות אף מבוגרים סובלים מתופעה זו, הבעיה עלולה להפוך למטרד קשה בעיקר בגיל ההתבגרות כאשר מודעים למראה ומעוניינים להשתלב חברתית.

ברוב המקרים האקנה מתפרצת ומופיעה כפצעים קטנים ומטרידים על עור הפנים, פצעי האקנה גורמים לעוגמת נפש, לפגיעה משמעותית במראה האסתטי ולפגיעה מהותית בדימוי ובביטחון העצמי.

בקליניקה RHH Anti-Aging System מתמחים בין היתר בהתאמת טיפול בצלקות אקנה למאפייני המטופלים, הצוות המקצועי והמנוסה שלנו משלב טכנולוגיות חדשניות ויעילות לטיפול בצלקות שנוצרו בגלל פצעי אקנה ולהעלמתן.

אנו מחזיקים בקליניקה מכשור חדשני המשלב בין מספר טכנולוגיות חדשניות ואיכותיות כדי להציע טיפול מדויק ויעיל וכדי לסייע לסובלים מצלקות האקנה

מהן הסיבות לאקנה?

פצעי אקנה, המכונים גם פצעי בגרות, מופיעים על עור הפנים עקב הפרשה מוגברת של בלוטות החלב בעור. בלוטות החלב ממוקמות מתחת לשכבת הדרמיס, הן מייצרות ומפרישות חלב שמן טבעי השומר על העור חלק.

לפרטים נוספים ולפגישת ייעוץ ללא התחייבות

ההפרשה המוגברת, יחד עם הצטברות תאי עור מתים, גורמת לחסימת הנקבוביות ויוצרת תנאים אידיאליים להתפתחות חיידקים וזיהום, כך נוצרים הפצעים, כאשר זקיק השיער הנחסם גורם להתפתחות חיידקים הגורמים להיווצרות דלקת.

נגעי האקנה מתפתחים סביב זקיקי השיער, הם יכולים להיות דלקתיים או לא דלקתיים.

פצע אקנה בודד ולא דלקתי מכונה קומדון.

יש בקומדון מצבור חלב המופיע כראש שחור או לבן.

כתוצאה מהתפתחות חיידקים באזור מתחיל תהליך דלקתי הגורם להופעת הפצעים בעיקר באזור עור הפנים, אך פצעי אקנה יכולים להופיע גם באזור הגב העליון ו/או והחזה העליון.

במצבים קשים וחמורים של אקנה עלולים להתפתח ציסטות מתחת לפני העור, אם הן נקרעות הזיהום מתפשט ועלול לגרום להיווצרות צלקות, לכן חשוב לטפל בנגעי האקנה בהקדם האפשרי.

יש מספר סיבות עיקריות להתפתחות אקנה:

 • חוסר איזון הורמונלי המאפיין את גיל ההתבגרות (בעיקר ההורמון הזכרי).
 • לחץ נפשי וסטרס.
 • תזונה לקויה.
 • גנטיקה.
 • עישון.
 • זיהום אוויר חמור.
 • וסת.
 • היגיינה של העור.

סוגי פצעים ושיטות טיפול

חשוב לציין כי אקנה מוגדרת כמחלה דלקתית הורמונלית, היא גורמת במקרים רבים לחטטים ולצלקות על העור, בעיקר באזור הפנים אך לא רק.

לכן, אנחנו, בקליניקה RHH Anti-Aging System נעזרים במכשיר מתקדם וחדשני לצורך טיפול בנגעי האקנה ולשיפור ניכר במראה הצלקות שנוצרו בגלל הבעיה, את התוצאות תוכלו לראות כבר אחרי הטיפול הראשון.

פצעי אקנה יכולים להופיע בשלוש צורות:

 • אקנה קומדונלי – במצב זה מופיעים נגעים לא דלקתיים, הקומדונים יכולים להופיע בשתי צורות – קומדון לבן או קומדון שחור.
  קומדון לבן מופיע כאשר הפצעון לא נחשף לחמצן, וקומדון שחור מופיע לאחר חשיפה לחמצן.
 • אקנה דלקתי – הופעה של פצעים דלקתיים מסוג פפולות ופוסטולות, שטחיים או עמוקים. הפפולות הן פצעוני אקנה דלקתיים ושטחיים.
 • אקנה נודולרי – כאשר הנגעים הדלקתיים מגיעים לגודל 5 מ"מ ומעלה ובעת מגע בנגע חשים כאב, הנגעים מכונים נודולים, ובמקרים רבים מתפתחות צלקות.

לאקנה בדרגה קלה מקובל להתאים טיפול תרופתי ושימוש בתכשירים אותם יש למרוח על העור.

ניתן למרוח רטינואידים מקומיים סינתטיים לצורך טיפול באקנה קומדונלית ודלקתית וכטיפול משמר.

אפשר להשתמש גם בתכשיר אנטי בקטריאלי כמו בנזיל פרוקסיד, ובהתאם לצורך יש לקחת אנטיביוטיקה.

כמו כן, תהליך הטיפול כולל בדרך כלל שינוי תזונתי, הקפדה על היגיינה של העור, שטיפת עור פנים בעזרת מוצרים עדינים יחסית ובתדירות של פעם עד פעמיים ביום בלבד.

סוגי צלקות והטיפול המומלץ

יש 4 סוגי צלקות אקנה:

 • צלקת ROLLING המאופיינת כשקעים בצורת גלים על פני העור.
 • צלקת ICE PICK המאופיינת כשקע נקודתי.
 • צלקת היפרטרופית הנראית כמו גוש קטן על העור.
 • צלקת BOXCAR המאופיינת כשקע יחסית רחב ובצורת מרובע.

חשוב לציין כי ברוב המקרים סובלים מכמה סוגי צלקות, לכן יש להתאים טיפול בצלקות אקנה לאחר אבחון מקצועי על ידי רופא מנוסה.

הטיפולים המומלצים הם:

 • מכשור טכנולוגי מתקדם עם טכנולוגיות גלי אור באורכים מתאימים לטיפול באקנה, זהו פתרון יעיל ומוכח לריפוי פצעים והעלמת צלקות אקנה, הידית המיוחדת מטפלת בעומק הבעיה בשכבה הפנימית והתוצאה – הפסקת הדלקת התת עורית וגילוי שכבה חדשה וחלקה.
כתובת

קניון ארנה
קומה עליונה, רח' השונית 2 , הרצליה פיתוח

טלפון
שתפו אותנו
בקרו אותנו
© Rhh Clinic
 

אתר בקליק בניית אתרים

הפוסט טיפול בצלקות אקנה הופיע לראשונה ב-RHH ANTI AGING SYSTEM.

]]>
חידוש עור הפנים https://www.rhh-clinic.co.il/%d7%9e%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%a7-%d7%a2%d7%95%d7%a8-%d7%94%d7%a4%d7%a0%d7%99%d7%9d-2/ Wed, 04 Sep 2019 08:29:09 +0000 https://www.rhh-clinic.co.il/?p=617 חידוש עור הפנים חידוש עור הפנים עור הפנים שלך רגיש וחשוף לנזקים רבים, לכן את חייבת להקפיד על שגרת טיפוח העור כדי לדאוג לחידוש התאים, ועל מנת ליהנות מעור מתוח ומוצק, וממראה זוהר, צעיר ורענן. עור הפנים חשוף לנזקי מזג האוויר כמו קרינת השמש, רוח ולחות גבוהה, הוא גם חשוף לנזקי הגיל. הזדקנות העור נחשבת […]

הפוסט חידוש עור הפנים הופיע לראשונה ב-RHH ANTI AGING SYSTEM.

]]>

חידוש עור הפנים

חידוש עור הפנים

עור הפנים שלך רגיש וחשוף לנזקים רבים, לכן את חייבת להקפיד על שגרת טיפוח העור כדי לדאוג לחידוש התאים, ועל מנת ליהנות מעור מתוח ומוצק, וממראה זוהר, צעיר ורענן.

עור הפנים חשוף לנזקי מזג האוויר כמו קרינת השמש, רוח ולחות גבוהה, הוא גם חשוף לנזקי הגיל.

הזדקנות העור נחשבת להליך טבעי אך כיום יש תכשירים, טכנולוגיות חדשניות ושיטות טיפול מתקדמות באמצעותן מבצעים חידוש עור הפנים ללא ניתוחים ובלי לסבול מכאבים ומזמן התאוששות ממושך.

כדאי לדעת כי ישנן מספר שיטות יעילות ומוכחות מחקרית לטיפול במרקם עור הפנים, לדוגמה פילינג כימי לקילוף תאי העור היבשים והמתים, וטיפולים מתקדמים באמצעות טכנולוגיה חדשנית שמטרתה לטפל בתהליכים פנימיים בשכבות העור.

באמצעות מכשור חדשני שאנו מחזיקים בקליניקה RHH Anti-Aging System אנו מציעים עבורך מגוון שיטות וטיפולים מדויקים, בהתאמה אישית וביעילות מרבית.

אנו מחדשים את הציוד אחת לתקופה על מנת להציע פתרון טכנולוגי לכל סוג עור ולכל שיטת טיפול לצורך חידוש עור הפנים שלך ושל שאר המטופלות.

לפרטים נוספים ולפגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות

תהליך הזדקנות עור הפנים

ישנן מגוון סיבות להזדקנות עור הפנים, פנימיות וחיצוניות. הסיבות החיצוניות להזדקנות עור הפנים הן מזג האוויר והאקלים הישראלי, בעיקר נזקי השמש, וכן סיבות כגון עישון, חוסר שינה, תזונה לקויה, כימיקלים הנישאים באוויר, וכמובן כוח המשיכה של כדור הארץ.

הסיבות הפנימיות כוללות בין היתר גנטיקה, התרופפות של הקולגן והאלסטין הנחוצים לגמישות העור, התרופפות מיתרי רקמות החיבור המחברות בין העור לשרירים מתחת וכמובן צניחת השומן התת עורי מטה והידלדלות השומן התת עורי ככל שמתבגרים.

תהליך טיפול חידוש עור הפנים בקליניקה שלנו

הצוות המנוסה בקליניקה RHH Anti-Aging System מתאים את שיטות הטיפול לחידוש עור פנייך לאחר אבחון יסודי ובדיקת הרקע הרפואי.

מעבר לטיפולים האסתטיים הרפואיים שאנו מציעים בקליניקה, למשל מילוי נפח, החלקת קמטים ופיסול הפנים, חשוב להעניק טיפול מקצועי למרקם ולמראה עור פנייך.

בעזרת מכשור חדשני ומתקדם בקליניקה אנו מכינים תוכנית טיפולים משולבת ומקיפה לעור הפנים שלך, כדי למקסם תוצאות ולהשיג את המראה הזוהר, הבריא והצעיר, וכדי לעצור את תהליכי הזדקנות העור.

המכשור המתקדם ושיטות הטיפול החדשניות המבוססות על הטכנולוגיות המתקדמות בעולם מאפשרים לנו לטפל בהצלחה במגוון בעיות ותחומים:

 • חידוש והערת העור
 • מיצוק עור הפנים והצוואר, כולל סביב העיניים
 • שיפור משמעותי במרקם העור ובעומק הקמטוטים
 • טיפול בסימני מתיחה
 • טיפול בפיגמנטציה
 • טיפול בנגעי אקנה והעלמת צלקות אקנה
 • העלמת וטשטוש צלקות בעור הפנים

טיפולי חידוש עור הפנים בקליניקה שלנו מבטיחים עבורך יתרונות רבים, ביניהם טיפול אפקטיבי בקמטים הנוצרים בשליש העליון של הפנים, מילוי נפח שפחת עם הזמן כדי למנוע היווצרות קמטים קשים ועמוקים, הרמה ומיצוק העור, חידוש והבהרת העור ועוד.

טיפולים נוספים המומלצים לחידוש עור הפנים שלך

מעבר לטיפולי חידוש עור הפנים באמצעות המכשור המתקדם שברשותנו, אנו ממליצים לך לשלב טיפולים נוספים הנחשבים ליעילים במיוחד לחידוש העור.

בין הטיפולים המומלצים:

 • טיפול SKIN TIGHT בטכנולוגיית RF
 • טיפול פוטורג'וביניישן המבוסס על טכנולוגיית אור להבהרת ולמיצוק העור
 • קילוף העור באמצעות טכנולוגיית גלי רדיו
 • טיפולי מזותרפיה לשיפור זרימת הדם, לחידוש תאי העור, לייצור מוגבר של קולגן ולקבלת עור חלק, מוצק, בריא וזוהר
 • • מילוי קמטים והשבת נפח באמצעות חומצה היאלורונית
כתובת

קניון ארנה
קומה עליונה, רח' השונית 2 , הרצליה פיתוח

טלפון
שתפו אותנו
בקרו אותנו
© Rhh Clinic
 

אתר בקליק בניית אתרים

הפוסט חידוש עור הפנים הופיע לראשונה ב-RHH ANTI AGING SYSTEM.

]]>
טיפול בפיגמנטציה בפנים https://www.rhh-clinic.co.il/%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%9c-%d7%91%d7%a4%d7%99%d7%92%d7%9e%d7%a0%d7%98%d7%a6%d7%99%d7%94-%d7%91%d7%a4%d7%a0%d7%99%d7%9d/ Wed, 04 Sep 2019 08:28:41 +0000 https://www.rhh-clinic.co.il/?p=615 טיפול בפיגמנטציה בפנים טיפול בפיגמנטציה בפנים נשים וגברים רבים, סובלים מהופעת פיגמנטים כהים על העור, הכתמים מכונים מלנין, הם מופיעים בצורות שונות על פני העור. חשוב לציין כי פיגמנטציה כשלעצמה אינה מהווה סיכון בריאותי, אך הכתמים מהווים פגיעה אסתטית לכן רבים פונים לקליניקה שלנו כדי לעבור טיפול בפיגמנטציה באמצעות מכשור חדשני וטכנולוגיות מתקדמות ואפקטיביות להעלמת […]

הפוסט טיפול בפיגמנטציה בפנים הופיע לראשונה ב-RHH ANTI AGING SYSTEM.

]]>

טיפול בפיגמנטציה בפנים

טיפול בפיגמנטציה בפנים

נשים וגברים רבים, סובלים מהופעת פיגמנטים כהים על העור, הכתמים מכונים מלנין, הם מופיעים בצורות שונות על פני העור.

חשוב לציין כי פיגמנטציה כשלעצמה אינה מהווה סיכון בריאותי, אך הכתמים מהווים פגיעה אסתטית לכן רבים פונים לקליניקה שלנו כדי לעבור טיפול בפיגמנטציה באמצעות מכשור חדשני וטכנולוגיות מתקדמות ואפקטיביות להעלמת הכתמים.

פיגמנטציה מוגדרת כבעיית עור, זו תופעה שכיחה הנובעת בעיקר מגורמים חיצוניים לגוף האדם כמו חשיפה לקרני השמש.

אך הכתמים יכולים להופיע על העור גם בגלל גורמים פנים גופניים כמו שינוי הורמונלי, טראומה, רגישות לחומרים בתרופות ובתכשירי ניקוי וטיפוח הגוף ועוד.

כדי לטפל בפיגמנטציה נדרש ידע מקצועי מקיף וניסיון רב, יש לעבור אבחון מקצועי מדויק כדי להתאים את שיטת הטיפול הנכונה ביותר, לכן אין לוותר על ייעוץ בקליניקה RHH Anti-Aging System.

מהן הסיבות לפיגמנטציה?

יש מגוון רחב של סיבות הגורמות לפיגמנטציה.

הסיבות העיקריות לתופעה הן גנטיקה וחשיפה ממושכת לשמש. מאחר ואנו חיים בישראל, מדינה שטופת שמש רוב ימות השנה, רבים באוכלוסייה סובלים מפיגמנטציה, ולא מעט נשים וגברים פונים לרופאים המנוסים כדי לעבור טיפולים יעילים ולשפר את מראה העור שלהם.

לפרטים נוספים ולפגישת ייעוץ ללא התחייבות

חשוב לדעת כי גוון העור נקבע על פי המטען הגנטי האינדיבידואלי של כל אחד ואחת, צבע העור תלוי בכמות פיגמנט המלנין והסוג שלו.

הפיגמנט מופרש מתאי האפידרמיס, ובזמן שיזוף למלנין תפקיד חשוב להגן על העור.

למעשה, המלנין משמש כרשת הגנה נוספת שתפקידה לספוג את קרני ה-UV, במהלך השיזוף מתחילים להתאחד האברונים הנמצאים בתאי המלנין, התאים המאחסנים, מייצרים ומפרישים את מולקולות הפיגמנט ידועים בשם מלנוציטים.

חשיפת יתר לקרני השמש גורמת לפיגמנטציה מוגברת, בעיקר באזור הפנים והמחשוף.

מעבר לסיבות כמו חשיפה לשמש וגנטיקה, יש סיבות נוספות לתופעת הפיגמנטציה על פני העור.

פיגמנטציה יכולה להיגרם כתוצר לוואי של פעילות המערכת ההורמונלית, כתגובה לתכשירי טיפוח וקוסמטיקה אותם מורחים על העור, וכתוצר לוואי לתרופות שונות, בין היתר לנטילת גלולות נגד הריון. בנוסף, הפיגמנטציה יכולה להתחיל עקב התמודדות העור עם פצע דלקתי ברקמות, בגלל טראומה ועוד.

ראוי לציין כי קרני השמש פוגעות ומזיקות לעור שלנו לא רק כאשר אנו מבלים בים או בבריכה, קרני השמש פוגעות בעור גם בזמן נהיגה ואפילו במהלך העבודה במשרד, לכן חשוב למרוח קרם הגנה איכותי והפתרון היעיל ביותר למניעת פיגמנטציה הוא למזער את החשיפה לשמש ולהקפיד על אורח חיים בריא.

אופן תהליך העלמת הפיגמנטציה

בעבר הלא רחוק לא היו פתרונות איכותיים להעלמת כתמי פיגמנטציה מהעור, אך בעשורים האחרונים החלו להתפתח שיטות טיפול חדשות, ובעיקר טכנולוגיות מתקדמות ואפקטיביות להסרת הכתמים מהעור.

כיום יש מגוון טיפולים יעילים ומוכחים מחקרית, ללא תופעות לוואי וללא צורך בהליך כירורגי מורכב.

טיפול בפיגמנטציה מתחיל לאחר אבחון מקצועי של  מקור הכתם, כלומר האם זהו כתם ילדות, הריון, זקנה או כתם כתוצאה מחשיפה לשמש וכדומה.

בהתאם לממצאי האבחון הרופא יתאים את אופי הטיפול, בדרך כלל מריחת קרמים מיוחדים לדיכוי מלנין בשילוב עם  טכנולוגיית גלי אור ייעודיות לפרוק המלנין.

הטכנולוגיות המתקדמות של גלי אור באורכים שונים ייעודיים לפיגמנטציה המצויות בקליניקת RHH משיגות תוצאות מושלמות להעלמה מוחלטת של הכתמים במידה ואובחנו כניתנים לטיפול.

כתובת

קניון ארנה
קומה עליונה, רח' השונית 2 , הרצליה פיתוח

טלפון
שתפו אותנו
בקרו אותנו
© Rhh Clinic
 

אתר בקליק בניית אתרים

הפוסט טיפול בפיגמנטציה בפנים הופיע לראשונה ב-RHH ANTI AGING SYSTEM.

]]>
מיצוק עור הפנים https://www.rhh-clinic.co.il/%d7%9e%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%a7-%d7%a2%d7%95%d7%a8-%d7%94%d7%a4%d7%a0%d7%99%d7%9d/ Wed, 04 Sep 2019 08:27:01 +0000 https://www.rhh-clinic.co.il/?p=613 מיצוק עור הפנים מיצוק עור הפנים מעוניינות לעבור טיפול יעיל ומוכח למיצוק עור הפנים שלכן? האם גם אתן מתקשות להחליט אילו טכניקות וסוגי טכנולוגיות קיימות ומתאימות למיצוק עור הפנים שלכן? ובכן, קליניקהRHH Anti-Aging System מתמחה במבחר שיטות וטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות למיצוק ולהידוק עור הפנים, ללא ניתוחים פולשניים ובעלויות משתלמות. עור הפנים חשוף לפגעי מזג האוויר, […]

הפוסט מיצוק עור הפנים הופיע לראשונה ב-RHH ANTI AGING SYSTEM.

]]>

מיצוק עור הפנים

מיצוק עור הפנים

מעוניינות לעבור טיפול יעיל ומוכח למיצוק עור הפנים שלכן?

האם גם אתן מתקשות להחליט אילו טכניקות וסוגי טכנולוגיות קיימות ומתאימות למיצוק עור הפנים שלכן?

ובכן, קליניקה
RHH Anti-Aging System מתמחה במבחר שיטות וטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות למיצוק ולהידוק עור הפנים, ללא ניתוחים פולשניים ובעלויות משתלמות.

עור הפנים חשוף לפגעי מזג האוויר, לנזקי הגיל ולנזקים נוספים בגלל תזונה לקויה, עישון, צריכה מוגברת של אלכוהול, זיהומים, מחלות ועוד.

חשוב לזכור כי עור הפנים מסגיר את גילכן, עם השנים העור נופל מטה ומבנה הפנים משתנה בגלל איבוד נפח, הופעת קמטוטים וקמטים שונים, התרוקנות רקמות השומן מאזורים שונים בפנים ועוד.

כדי לשפר את המראה ועל מנת למצק את עור הפנים ולהילחם ביעילות בנזקי הזמן ומזג האוויר – אנו ממליצים לכן להגיע לפגישת הכרות בקליניקה שלנו, כך נוכל להתאים עבורכן תוכנית טיפולים מקיפה ומותאמת אישית, ואתן תיהנו ממראה צעיר, אטרקטיבי, רענן וזוהר, וממראה אסתטי מושלם.

לפרטים נוספים ולפגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות

הסבר כללי על מבנה עור הפנים

עור הפנים שלך, בדיוק כמו עור הגוף, בנוי מ-3 שכבות עיקריות:

 • שכבת האפידרמיס – השכבה החיצונית והדקיקה של עור הפנים, תאי העור מתחדשים כל הזמן. האפידרמיס בנוי משתי שכבות עור – השכבה הקרנית ושכבת הנביטה.
 • שכבת הדרמיס – רקמת חיבור מוצקה הכוללת כלי דם, עצבים וסיבים גמישים. הדרמיס מורכב משתי שכבות עור- השכבה הפטמתית והשכבה הרשתית.
 • שכבת ההיפודרמיס – השכבה התחתונה ביותר העשויה מרקמת שומן ומרקמת חיבור רופפת.

עקב תהליכי הזדקנות וכתוצאה מנזקי מזג האוויר והשפעות נוספות, משתנות תכונותיו של העור, לכן ניתן להבחין בשינוי מהותי במראה העור והפנים.

עם הזמן והגיל העור הופך לדק יותר, מאבד מגמישותו, וקצב התחדשות תאי העור נפגע, לכן העור ניזוק ביתר קלות ככל שמתבגרים.

טכניקות וטכנולוגיות למיצוק עור הפנים

כיום יש מגוון שיטות וטכנולוגיות חדשניות ומוכחות למיצוק עור הפנים, הטיפולים מיועדים לנשים ולגברים כאחד. הטכניקות הפופולריות כיום לטיפולי מיצוק עור הפנים הן:

 • הזרקות בוטוקס להחלקת קמטי הבעה
 • הזרקות חומרי מילוי הממלאים אבדן נפחים
 • מכשור מתקדם במגוון טכנולוגיות לחידוש קולגן ומתיחה של העור
 • טיפולי פלאזמה להחלקת קמטים והרמת עפעפיים
 • מזותרפיה
 • מתיחת עור הפנים ללא ניתוח באמצעות חוטי פלא
 • פילינג כימי או לייזר
 • גלי רדיו
 • גלי אור
 • אינפרה אדום
 • ניתוח למתיחת פנים

תרגילים יעילים למיצוק עור הפנים שלכן

הצוות הרפואי המנוסה בקליניקה שלנו ממליץ להקפיד על תרגילים יעילים למיצוק עור הפנים, מעבר לטיפולי האסתטיקה שאנו מציעים.

כדאי לכן למזער את הנזקים בוער באמצעות תרגילי מתיחה באזור העפעפיים, מתיחת עור הפנים מעלה בעזרת כפות הידיים בחלק העליון של הפנים, מתיחת אזור הפה באמצעות כריות האצבעות, וכדאי לכן לתרגל גם תנועות פנים מודגשות בליווי קול כדי למתוח ולהדק את העור.

שיטות טיפול וטכנולוגיות קיימת לטיפולי מיצוק עור הפנים

בקליניקה RHH Anti-Aging System אנו מתמחים בין היתר בהתאמת טיפולי מיצוק עור הפנים למבנה הפנים ולסוג עורה של המטופלת.

לרוב, אנו נמליץ על תוכנית טיפולים הכוללת מספר טכניקות ושלבים כדי להשיג את התוצאות הרצויות ועל מנת לאפשר לכן ליהנות ממראה צעיר וזוהר לאורך זמן רב.

בין הטיפולים המוצעים בקליניקה למיצוק עור הפנים:

 • SKIN TIGHT – טיפול חדשני בטכנולוגיית RF לחידוש תאי העור ולמיצוק עור הפנים.
 • פוטורג'וביניישן – טיפול מתקדם וחדש המבוסס על טכנולוגיית לייזר לחידוש תאי העור, למיצוק העור, להבהרה ולהעלמת כתמים.
 • SHALOW FR – טיפול באמצעות גלי רדיו למיצוק העור, גלי הרדיו פועלים על שכבת האפידרמיס, ולאחר שהעור מתקלף נהנים משכבת עור חיצונית חדשה ובריאה בגוון רענן.
 • REJUVENATION FR – הטיפול היעיל פועל על שכבת הדרמיס באמצעות טכנולוגיה מתקדמת השולחת אנרגיה באורכי גל עמוקים כדי לחדור את שכבות העור ולהגיע לשכבה הפנימית.
  הטיפול היעיל מעודד את חידוש העור ומוביל למיצוק מרשים ומשמעותי שלו.
 • מזותרפיה – טיפול מתקדם למיצוק העור בעזרת החדרת חומרים מזינים לשכבות העור לצורך עידוד ייצור תאי עור חדשים, קולגן ולחידוש העור.
  הטיפול מבוסס על מכשיר ייעודי ומחטים עדינות ודקיקות.
כתובת

קניון ארנה
קומה עליונה, רח' השונית 2 , הרצליה פיתוח

טלפון
שתפו אותנו
בקרו אותנו
© Rhh Clinic
 

אתר בקליק בניית אתרים

הפוסט מיצוק עור הפנים הופיע לראשונה ב-RHH ANTI AGING SYSTEM.

]]>
סקין בוסטר https://www.rhh-clinic.co.il/%d7%a1%d7%a7%d7%99%d7%9f-%d7%91%d7%95%d7%a1%d7%98%d7%a8/ Wed, 04 Sep 2019 08:26:32 +0000 https://www.rhh-clinic.co.il/?p=611 סקין בוסטר סקין בוסטר עם השנים וככל שמתבגרים, עור הפנים שלנו עובר שינויים רבים ופעמים רבות אנו סובלים מהמראה העייף, ממרקם עור יבש ומהופעת קמטוטים. בקליניקה RHH Anti-Aging System אנו מציעים טיפול חדשני, יעיל ואפקטיבי לשמירה ולחידוש של עור הפנים, באמצעות טיפול סקין בוסטר אנו מסוגלים לעכב את תהליכי ההזדקנות של העור תוך שמירה על […]

הפוסט סקין בוסטר הופיע לראשונה ב-RHH ANTI AGING SYSTEM.

]]>

סקין בוסטר

סקין בוסטר

עם השנים וככל שמתבגרים, עור הפנים שלנו עובר שינויים רבים ופעמים רבות אנו סובלים מהמראה העייף, ממרקם עור יבש ומהופעת קמטוטים.

בקליניקה RHH Anti-Aging System אנו מציעים טיפול חדשני, יעיל ואפקטיבי לשמירה ולחידוש של עור הפנים, באמצעות טיפול סקין בוסטר אנו מסוגלים לעכב את תהליכי ההזדקנות של העור תוך שמירה על המראה הטבעי.

חשוב לדעת כי צוות הקליניקה שלנו מאמין בשיטות טיפול מתקדמות המבוססות על טכנולוגיות חדשניות וחומרים איכותיים, החזון שלנו הוא לאפשר לנשים ולגברים בכל גיל ליהנות ממראה צעיר, רענן, זוהר וטבעי.

לכן, אנו דוגלים בטיפולים מתקדמים להשבת המראה כפי שהיה לפני עשור ולא לנסות לייצר מראה מלאכותי, בובתי ועשוי.

מידע כללי על טיפולי סקין בוסטר

סקין בוסטר נחשב כיום לאחד הפתרונות המומלצים והטובים ביותר לחידוש עור הפנים ולהשבת הרעננות והמראה הצעיר והטבעי.

הטיפול מבוסס על חומר חדשני ואיכותי בעל מרקם ייחודי של חומצה היאלורונית.

לפרטים נוספים ולפגישת ייעוץ ללא התחייבות

במהלך הטיפול מזריקים את החומר באמצעות מחטים דקיקות ועדינות לשכבה התת עורית. החומר האיכותי לא נועד לייצר נפח, מטרתו לעודד ייצור סיבי קולגן ואלסטין על מנת להעלים את הקמטוטים בדרך טבעית וכדי לשנות את מרקם העור וליצור מראה אלסטי, מתוח וצעיר יותר.

באמצעות הטיפול ניתן להשיב את מרקם העור כפי שהוא נראה לפי עשר שנים או יותר, בסוף תהליך הטיפול הרקמות העמוקות ביותר בשכבת התת עורית מתחדשות באופן טבעי והחומר מעודד יצירה של תאי עור חדשים ורעננים.

הטיפול נעשה בקליניקה RHH Anti-Aging System על ידי רופא מקצועי ומיומן, בעל ניסיון רב בשיטת הטיפול המתקדמת. את החומר מזריקים בעדינות לאחר מריחת חומרי אלחוש באמצעות מחט דקיקה.

הטיפול נמשך כ-15 דקות בלבד, ואפשר לחזור לשגרה מיד בסיום הטיפול.

ההמלצה שלנו היא לעבור סדרה של לפחות 3 טיפולים בהפרש של כ-3 שבועות מטיפול אחד לאחר. כדאי לעבור טיפול נוסף אחרי חצי שנה.

מידע על החומר והשימוש שלו

כאמור, הטיפול בשיטת סקין בוסטר מבוסס על הזרקות של חומצה היאלורונית לשכבה התת עורית בעור הפנים.

כדאי לדעת כי הגוף שלנו מייצר חומצה היאלורונית באופן טבעי, אך בעקבות תהליך ההתבגרות ובגלל השפעות חיצוניות שונות, כמות הייצור הטבעית של החומצה הולכת ופוחתת עם השנים.

חומצה היאלורונית מעודדת את ייצור הקולגן והאלסטין שתפקידם להעניק את המראה הזוהר ואת הברק הטבעי של העור, כמו כן היא מעודדת חידוש של הרקמות.

בשיטת הסקין בוסטר מזריקים חומצה היאלורונית מוצלבת, החומר מיוצר במעבדה מתקדמת, כאשר החומצה המוצלבת עמידה יותר בפני פירוק בגוף ומתאימה לשכבות התת עוריות, לכן תוצאות הטיפול נשמרות לאורך זמן רב יותר לעומת שיטות אחרות כמו מזותרפיה.

מהם יתרונות הטיפול?

טיפול סקין בוסטר נחשב כיום לאחד המתקדמים והיעילים ביותר בתחום הטיפולים האסתטיים הרפואיים, למעשה זהו פיתוח חדשני של שיטת המזותרפיה הוותיקה.

במשך שנים טיפולי המזותרפיה נחשבו לאיכותיים ביותר להצערת העור ולאנטי אייג'ינג.

כיום, מומלץ לעבור את הטיפול המתקדם והחדש יותר בגלל יתרונות הרבים, ביניהם:

 • מראה זוהר, רענן ובריא יותר
 • שיפור משמעותי בטקסטורה של עור הפנים
 • אחד הטיפולים היעילים ביותר לשיפור מרקם עור הצוואר ולהחלקת קמטים
 • מיצוק אפקטיבי של עור הפנים
 • עור חלק ונעים למגע, הטיפול מסייע בשמירה על הלחות הטבעית של העור
 • טשטוש צלקות אקנה
 • שיפור במראה הקמטים והקמטוטים

למי מתאים הטיפול ומי משך ההשפעה שלו?

הטיפול מתאים במיוחד לבעלי עור יבש, חסר ברק ודהוי, ולכל מי שסובל ממראה פנים עייף ומותש.

הטיפול מומלץ בין היתר לנשים ולגברים הסובלים מקמטוטים עדינים רבים, ולמטופלים הסובלים מצלקות אקנה.

את התוצאות ניתן לראות כבר אחרי הטיפול הראשון, לכן נשים רבות בוחרים כיום בטיפולי הסקין בוסטר כחלק מההכנות לקראת השתתפות באירוע חשוב. מומלץ לעבור את הטיפול לפחות 10 ימים לפני מועד האירוע.

תוצאות הטיפול לאחר 3 מפגשים נשמרות לתקופה של כ-8 חודשים, אנו ממליצים אחרי חצי שנה להגיע לקליניקה לטיפול נוסף וכך שומרים על התוצאות המרשימות עד שנה.

שאלות נפוצות על טיפול סקין בוסטר

תשובה: חומצה היאלורונית מיוצרת באופן טבעי בגוף לכן החומר בטוח לשימוש ולרוב אין תופעות לוואי. במקרים מסוימים ניתן לראות נפיחות או אדמומיות קלה, למספר ימים.

תשובה: אנו מחדירים את החומר על ידי מחט דקיקה ועדינה, לכן אנו מורחים חומרי אלחוש לפני ההזרקות כדי להפיג כאבים. הכאב במהלך הטיפול זניח וכמעט לא מורגש.

כתובת

קניון ארנה
קומה עליונה, רח' השונית 2 , הרצליה פיתוח

טלפון
שתפו אותנו
בקרו אותנו
© Rhh Clinic
 

אתר בקליק בניית אתרים

הפוסט סקין בוסטר הופיע לראשונה ב-RHH ANTI AGING SYSTEM.

]]>
הזרקת חומצה היאלורונית https://www.rhh-clinic.co.il/%d7%94%d7%96%d7%a8%d7%a7%d7%aa-%d7%97%d7%95%d7%9e%d7%a6%d7%94-%d7%94%d7%99%d7%90%d7%9c%d7%95%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%aa/ Wed, 04 Sep 2019 08:26:05 +0000 https://www.rhh-clinic.co.il/?p=609 הזרקת חומצה היאלורונית הזרקת חומצה היאלורונית ככל שהשנים נוקפות ואנו מתבגרים, קצב תהליך הזדקנות העור מואץ, ומראה ומרקם עור הפנים והצוואר משתנה. עם השנים קצב הייצור הטבעי של אלסטין, קולגן וחומצה היאלורונית בגוף שלנו הולך ופוחת, לכן נוצר חוסר בקולגן ואלסטין, הגרביטציה עושה את שלה וגורמת גם היא לעור נפול, מאגרי השומן התת עורי הולכים […]

הפוסט הזרקת חומצה היאלורונית הופיע לראשונה ב-RHH ANTI AGING SYSTEM.

]]>

הזרקת חומצה היאלורונית

הזרקת חומצה היאלורונית

ככל שהשנים נוקפות ואנו מתבגרים, קצב תהליך הזדקנות העור מואץ, ומראה ומרקם עור הפנים והצוואר משתנה.

עם השנים קצב הייצור הטבעי של אלסטין, קולגן וחומצה היאלורונית בגוף שלנו הולך ופוחת, לכן נוצר חוסר בקולגן ואלסטין, הגרביטציה עושה את שלה וגורמת גם היא לעור נפול, מאגרי השומן התת עורי הולכים ופוחתים, והתוצאה היא מראה עייף, פנים נפולות ועור חרוש בחריצים, קמטוטים ובקמטים.

כדי לסייע לגוף ולהשיב לעור את החיוניות, הברק והנפח, יש לרפואה האסתטית פתרונות יעילים ומוכחים, ביניהם הזרקת חומצה היאלורונית.

רבים קוראים לחומצה היאלורונית בשם חומצת הקסם, בעיקר בגלל היתרונות הרבים שהיא מציעה למטופלים, התוצאות המרשימות הנראות לעין מיידית ונשמרות לתקופה ארוכה, ואפשרויות השימוש הרבות בחומר המילוי האיכותי המתאים מאוד לשימוש בפנים ובאזורים נוספים.

בקליניקה RHH Anti-Aging System אנו מציעים מגוון פתרונות למילוי, להחלקת ולהעלמת קמטים וקמטוטים, למילוי נפח ולפיסול הפנים. בין היתר אנו ממליצים על הזרקת חומרי מילוי לקמטים, הזרקות ליישור ולהחלקת קמטים ולפיסול הפנים באמצעות הזרקות של חומצה היאלורונית.

תוכנית הטיפולים מותאמת בדיוק לצרכים הייחודיים של כל מטופלת ומטופלת, לאחר פגישת ייעוץ, אבחון ותיאום ציפיות.

כדי ליהנות מתוצאות מרשימות לטווח ארוך – חשוב לעבור אבחון מקצועי ומדויק ומומלץ לעבור את ההזרקות בקליניקה שלנו בשל הניסיון הרב, הידע המקצועי, מיומנות הצוות הרפואי והשימוש בחומרי מילוי איכותיים הנמצאים תחת פיקוח.

לפרטים נוספים ולפגישת ייעוץ ללא התחייבות

מהי חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית נמצאת באופן טבעי ברקמות החיבור בגופנו, וברקמות האפיתליות והעצביות. החומצה תורמת לתקשורת הבין תאית, מסייעת בתהליך התחלקות התאים ויש לה תפקיד חשוב לשמור על רמת הנוזלים ברקמות.

החומצה ההיאלורונית משתתפת בתהליכים פיזיולוגיים רבים בגוף האדם, היא יוצרת קומפלקס יחד עם פרוטאינים וסופחת מים, החומצה מהווה רכיב חשוב בעור ובסחוס המפרקי.

בשנת 1934 מצאו החוקרים קארל מייר וג'ון פאלמר, מאוניברסיטת קולומביה שבניו יורק, כי החומצה ההיאלורונית שומרת על נפח העור ולחותו, ולמעשה הם הוכיחו כי זה התפקיד המרכזי שלה בגוף, אך היא נחוצה כאמור גם לתהליכים פיזיולוגיים אחרים.

ב-1940 חוקרים בתעשיית המזון גילו תפקידים ושימושים חדשים לחומצה ופותחו טכנולוגיות מזון חדשניות באמצעותה.

עם זאת, רק בשנות ה-90 נמצאו לחומצה היאלורונית שימושים בתחום הרפואה כמו טיפול בבעיות מפרקים, ניתוחי עיניים שונים ואפילו טיפול בדלקות ופצעים.

ב-1996 החל השימוש בחומצה לצורך טיפול בקמטים, ועולם הרפואה האסתטית, יחד עם עולם הקוסמטיקה, החלו להציע טיפולי הזרקת חומצה היאלורונית שיוצרה במעבדות מתקדמות.

כדאי לדעת כי עד שנות ה-2000 החומצה הופקה מכרבולת של תרנגולות, אך כיום הליך הייצור של חומצה היאלורונית לטיפולים אסתטיים מבוצע במעבדות נקיות ומודרניות בתהליך בקטריאלי וללא שאריות חלבון מהחי.

כיצד הזרקת חומצה היאלורונית משפרת את מרקם העור ומסייעת במילוי נפח?

בטיפולי הזרקת חומצה היאלורונית בקליניקה שלנו אנו משתמשים בחומרי מילוי איכותיים המתקבלים היטב בגוף, לכן לא תסבלו מתופעות לוואי.

בחירה נכונה של חומי המילוי היא קריטית וחשובה מאין כמוה, החומרים נבדלים בעמידותם, בצמיגותם ובתוצאות.

לכן, אנו מזריקים חומרי מילוי המורכבים מחומצה היאלורונית טהורה, החומצה מהווה מעין מולקולה גדולה של סוכר, החומצה מושכת ואוגרת מים, היא סופחת מולקולות מים וכך למעשה משיגים את אפקט המילוי והנפח.

הזרקת חומצה היאלורונית אורכת ככחצי שעה עד שעה, הטיפול מבוצע בקליניקה שלנו על ידי רופא מקצועי ומנוסה. הרופא בוחר את חומר המילוי הרצוי לאזור המוזרק, אנו משתמשים רק בחומרים איכותיים המיוצרים על ידי מותגים מובילים, ובוחרים בחומצות שונות בהתאם לעובי ומרקם העור, עומק הקמטים ועל פי פרמטרים נוספים.

במהלך הטיפול הרופא מזריק את החומצה ההיאלורונית ישירות לקמט בעזרת מחט דקיקה וגמישה (קנולה). לאחר הזרקת החומצה לתוך העור, היא מתחברת עם מולקולות מים וכך היא יוצרת נפח התורם למילוי הקמט (או השקע). זהו הליך בטוח וכמעט ללא כאב, לעיתים סובלים מאדמומיות קלה באזור לאחר הטיפול, התופעה חולפת מאליה תוך דקות. אחרי הטיפול אפשר לחזור לשגרה, יש מקרים בהם מכינים תוכנית טיפולים הכולל מספר טיפולי הזרקות.

תהליך טיפולי הזרקת חומצה היאלורונית

מהם היתרונות של הטיפול?

להזרקת חומצה היאלורונית יתרונות רבים:

 • מגוון רחב של שימושים
 • תוצאות לטווח ארוך, לפחות שנה וחצי ולעיתים לתקופה ארוכה יותר עד כשנתיים
 • חומצה היאלורונית דומה בהרכבה לחומרים הנמצאים בגוף באופן טבעי
 • הטיפול בטוח ואין צורך לחשוש מסיבוכים ותופעות לוואי
 • אין צורך לחזור על הפעולה אחת לכמה חודשים כדי לשמר את התוצאות
 • מתאים למילוי קמטים עדינים, קמטים עמוקים, עיבוי שפתיים ומילוי נפח בעצמות הלחיים
 • אין צורך לעבור ניתוח או טיפול פולשני אחר כדי ליהנות ממראה צעיר וזוהר

ככלל, ולמרות הדעה הרווחת, מומלץ להתחיל בטיפולי הזרקת חומצה היאלורונית כאקט מונע להיווצרות הקמטים בעור בגיל צעיר, בדרך כלל בטווח הגילים 35-30.

בתחילת גיל ה-30 הגוף מתחיל לייצר באופן טבעי כמות קטנה יותר של חומצה היאלורונית, לכן מרקם העור משתנה, העור מאבד מגמישותו והמראה הכללי של עור הפנים והצוואר משתנה.

לכן, אין גיל מינימלי או מקסימלי בו כדאי להתחיל עם הזרקת חומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית, יש להתאים את הטיפול למצב העור של המטופל. חשוב לציין כי יש נשים וגברים אצלם ניתן לראות קמטי הבעיה, קמטוטים ושקעים כבר בתחילת גיל ה-30, בעוד אצל אחרים שחצו את גיל 50 לא רואים את סימני הגיל עדיין בגלל מבנה של פנים מלאות ועור חלק.

הצוות המקצועי והמיומן שלנו בקליניקה RHH Anti-Aging System מציע וקובע טיפולי הזרקות של חומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית רק לאחר אבחון וייעוץ, ובהתאמה אישית מלאה.

אנו קובעים תוכנית טיפולים באופן אישי ופרטני, לאחר בדיקת ההיסטוריה הרפואית, אבחון מצב ומרקם העור, בדיקת רגישויות ועוד.
חשוב לדעת כי ניתן להתחיל את טיפולי הזרקת החומצה ההיאלורונית גם בגיל 40 וגם לאחר גיל 50.

אמנם, בגיל 40 ומעלה כבר ניתן לראות קמטים וקמטוטים בעור, אך בגלל הניסיון הרב שצברנו ואיכות חומרי המילוי, כמו גם האפשרות לבחור חומרי מילוי זמניים או קבועים במרקמים שונים, אנו יכולים להשיג תוצאות נפלאות ומרשימות לטווח ארוך

למי מתאים הטיפול?

אזורי הטיפול המתאימים להזרקת חומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית

חומרי המילוי החדשים המבוססים על חומצה היאלורונית מתאימים לשימוש בעיקר באזורי הטיפול הבאים:

 • מילוי קמטים באזורים שונים בפנים
 • פיסול עצמות לחיים והדגשת עצמות הפנים
 • מילוי שפתיים
 • מילוי לחיים והשבת נפח
 • מילוי הקמטים הנזולביאליים בצדי הפה והאף
 • הרמת גבות בשילוב הזרקת בוטוקס
 • מילוי שקעים בצידי הראש
 • עיצוב והדגשת קו הלסת
 • מילוי שקעים מתחת לעיניים
 • פיסול ועיצוב הסנטר
 • מילוי והחלקת קמטים באזור הצוואר
כתובת

קניון ארנה
קומה עליונה, רח' השונית 2 , הרצליה פיתוח

טלפון
שתפו אותנו
בקרו אותנו
© Rhh Clinic
 

אתר בקליק בניית אתרים

הפוסט הזרקת חומצה היאלורונית הופיע לראשונה ב-RHH ANTI AGING SYSTEM.

]]>