טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס נחשבים לנפוצים ביותר בתחום הרפואה האסתטית, זהו טיפול המומלץ בעיקר להחלקת ולהעלמת קמטי הבעה המצויים בשליש העליון של הפנים.

הטיפול בבוטוקס בטוח, זהו טיפול יעיל הפותר את בעיית הקמטים, וכדאי לדעת כי הבוטוקס לא רק משפר את המראה של קמטי ההבעה בפנים אלא גם מונע את היווצרות קמטי ההבעה.

לכן, ניתן להתחיל בטיפולי בוטוקס בגיל מוקדם יחסית, ללא כל חשש, כל עוד עוברים את הטיפול בקליניקה מקצועית,
מוכרת ואמינה כמו RHH Anti-Aging System.

בקליניקה שלנו משתמשים רק בחומרים באיכות גבוהה ובחומרים מפוקחים המאושרים לשימוש בטיפולים אסתטיים.

חשוב לציין כי טיפולי בוטוקס מבוססים על הזרקת חומר הנקרא בוטולינום טוקסין, זהו רעלן המנטרל את פעולת השרירים וגורם להרפייתם.

נהוג להזריק כמות קטנה של החומר, הבוטוקס מרפה את השרירים הגורמים לקמטי ההבעה וכך למעשה נוצר אפקט החלקה והעלמת הקמטים בפנים.

יודגש כי הטיפולים בבוטוקס נחקרו במשך שנים ארוכות וכיום ידוע כי זהו טיפול בטוח.

עם זאת, חשוב לעבור את הטיפול רק אצל רופא מקצועי ובעל ניסיון כיוון שיש להתאים את המינון הנכון ולהקפיד על טיפולים במרווח זמן נכון.

אגב, המחקרים החדשים מראים כי התמדה בטיפולי הבוטוקס גורמת לתוצאות הטיפול להישאר יותר זמן, כך למעשה אתן יכולות לחסוך כסף כיוון שתדירות הטיפולים הולכת ופוחתת אם תתמידו בהם.

לפרטים נוספים ולפגישת ייעוץ ללא התחייבות

למי מתאים הטיפול?

ברבות השנים מתחילים להופיע קמטים סטטיים ודינמיים על עור הפנים, הקמטים הדינמיים מופיעים בעיקר באזור ההבעה כמו המצח וזוויות העיניים כתוצאה מהתכווצות חוזרת ונשנית של השרירים באזור.

עם השנים הקמטים הולכים ומעמיקים לכן הם מסגירים את הגיל, גורמים למראה עייף ודואג, או למראה זועף וכועס, ולפגיעה במראה האסתטי הכללי של הפנים.

הטיפול מתאים לנשים ולגברים שאינם סובלים ממחלות עור, אפשר להתחיל עם הזרקות הבוטוקס בגיל מוקדם יחסית, בדרך כלל החל מגיל 30, ללא כל חשש.

חשוב לזכור כי הזרקות הבוטוקס נחשבות לאחד הטיפולים הפופולריים בעולם הרפואה האסתטית, זהו טיפול יעיל ללא התערבות כירורגית וללא חשש מסכין המנתחים וללא צורך בהתאוששות וזמן החלמה.

הצוות המקצועי והמיומן של קליניקה RHH Anti-Aging System ממליץ לעבור את טיפולי הבוטוקס לכל מי שסובל מקמטי צחוק והבעה באזור הפנים, לרבות קמטי זעף בין הגבות הגורמים למראה כועס, קמטים במצח המסגירים את הגיל ופוגעים במראה הכללי, קמטי צחוק ועוד.

כמו כן, הטיפול בבוטוקס מתאים לאזורים נוספים בפנים כגון צידי העיניים, מצח עליון, הרמת הגבות לפתיחת העין הרפיית הסנטר, החלקת קמטים באזור הצוואר, החלקת קמטי אף והעלמת קמטים הנוצרים מסביב לאף.

תהליך הטיפול

הטיפול בבוטוקס מהיר ופשוט, זהו טיפול קל ובטוח כל עוד הוא נעשה על ידי רופא מיומן.

אין הכנה מיוחדת אך חשוב להקפיד על הנחיות הרופא בפגישת הייעוץ וההכוונה הנעשית לפני הטיפול. משך הטיפול עצמו הוא דקות ספורות בלבד, לאחר הטיפול אפשר לחזור לשגרה כיון שהטיפול אינו מחייב הרדמה, אך כדי להקל על הכאב אפשר למרוח חומרי אלחוש באזור המטופל.

בתהליך הטיפול מחדירים את החומר באמצעות מחטים דקיקות וכמעט ולא מרגישים את הדקירה. כאמור, הטיפול נמשך דקות ספורות בלבד, תוצאות הטיפול מחזיקות בדרך כלל לתקופה של 5-3 חודשים, ואם מתמידים בהזרקות המרווחים בין הטיפולים הולכים וגדלים.

הכנות לקראת טיפולי בוטוקס

לקראת טיפולי בוטוקס יש להגיע לקליניקה לפגישת ייעוץ, הפגישה נחוצה גם כדי לתאם ציפיות ולהתאים את הטיפול הנכון והמתאים ביותר עבורך.

אגב, אם החלטת לעבור את הטיפול תוכלי במקרים מסוימים לעבור אותו מיד לאחר פגישת הייעוץ.

את תוצאות הטיפול מתחילים לראות בהדרגה כבר לאחר יומיים, וניתן להבחין בתוצאות הסופיות והמושלמות לאחר כ-7 ימים ממועד ההזרקות.

אין צורך בהתאוששות, אפשר לחזור לשגרה מיד לאחר הטיפול, ואם מופיעה אדמומית קלה באזור ההזרקות היא תחלוף מאליה תוך זמן קצר

שאלות נפוצות על טיפולי הבוטוקס

תשובה: סיבוכים לטיפולי בוטוקס נחשבים לנדירים ביותר, במקרים מסוימים עלולים לפתח אלרגיה לחומר או רגישות קלה. זהו חומר המבוסס על חלבון חזק המצוי בטבע, אך מכיוון שזהו רעלן מזריקים רק כמות מדודה ומזערית של החומר לאזור המטופל. כל עוד עוברים את הטיפול בקליניקה RHH Anti-Aging System אין צורך לחשוש, כיוון שאנו משתמשים רק בחומרים איכותיים ומתקדמים הנמצאים בפיקוח.

תשובה: הטיפול אסור לנשים בהריון ולנשים מניקות.

תשובה: אנו ממליצים להימנע מפעילות גופנית ומצריכת אלכוהול לפחות 6 שעות אחרי הטיפול.

תשובה: כיום משתמשים בטיפולי בוטוקס למניעת הזעת יתר ולטיפול יעיל במיגרנות. כמו כן, אפשר להזריק בוטוקס כדי להחליק ולהעלים קמטים בחלק התחתון של הפנים ובאזור הצוואר, ולעיצוב ופיסול מראה הפנים.

כתובת

קניון ארנה
קומה עליונה, רח' השונית 2 , הרצליה פיתוח

טלפון
שתפו אותנו
בקרו אותנו
© Rhh Clinic
 

אתר בקליק בניית אתרים