טיפולי אנטי אייג’ינג

טיפולי אנטי אייג’ינג

אנו חיים בעידן המקדש את הנעורים ורוב הנשים מחפשות פתרונות יעילים כדי לשמר את המראה הזוהר והצעיר.

אם בעבר הלא רחוק טיפולי אנטי אייג’ינג הותאמו בעיקר לנשים מעל גיל 45 כיום ידוע כי תהליך הזדקנות העור מתחיל כבר בתחילת שנות ה-30, לכן מקובל להתחיל את הטיפולים בתקופה זו כדי לעכב את תהליכי הזדקנות העור, לטשטש את סימני הגיל ולהאט ככל הניתן את קצב ההזדקנות ללא התערבות כירורגית.

בשנות ה-40 ניתן להבחין בבירור בתהליכי הזדקנות העור, בעיקר באזור הפנים והצוואר, ובשנות ה-50 לא ניתן להתעלם כבר מנזקי הזמן ומזג האוויר, ואפשר לראות כיצד הפנים משנות את מראן עקב איבוד נפח של הרקמה התת עורית ושל רקמות השומן, הופעת קמטי הבעה עמוקים וקמטוטים רבים המעטרים את הפנים.

מאחר ונשים וגברים מעוניינים לשמר את המראה הצעיר אנו מציעים בקליניקה טיפולי אנטי אייג’ינג בהתאמה אישית, ובמסגרת הטיפולים אנו מציעים מילוי והשבת נפח באמצעות חומרי מילוי איכותיים ושיטות חדשות, ובנוסף אנו משלבים טכניקות חדשניות באמצעות מכשור מתקדם, יעילות ומתקדמות להשבת המראה הרענן והצעיר ולשמירה על מרקם בריא וזוהר של עור הפנים והצוואר.

חשוב להדגיש כי אנו מאמינים בשימור המראה הטבעי של המטופלת כפי שהיא נראתה לפני כעשור, לכן איננו דוגלים בטיפולים היוצרים מראה מלאכותי ובובתי.

יחד עם זאת, במסגרת טיפולי האנטי אייג’ינג אנו משלבים טיפולים אסתטיים רפואיים באמצעות מכשור מתקדם כדי לעכב את תהליכי ההזדקנות ולשמור על עור הפנים הרגיש.

לפרטים נוספים ולפגישת ייעוץ ללא התחייבות

מהם טיפולי אנטי אייג'ינג?

טיפולי אנטי אייג’ינג, באנגלית Anti Aging, נועדו לעכב את תהלכי ההזדקנות של האדם.

בעידן המודרני בו אנו חיים כיום התרבות והחברה מקדשים את הנעורים, וזאת במקביל לתוחלת החיים ההולכת ומתארכת ואיכות החיים הגבוהה עליה אנו מעוניינים לשמור גם בגילים מתקדמים.

מאחר והזדקנות מואצת היא הליך טבעי של הגוף, נולדה תעשייה חדשה העוסקת בפיצוח הגנום האנושי ובמציאת פתרונות, שיטות, טכנולוגיות ותכשירים שמטרתם להאט את קצב ההזדקנות ולשפר באופן משמעותי את איכות החיים.

כיום, המודעות לטיפולים אסתטיים ולשמירה נכונה על עור הפנים הולכת וגוברת בקרב נשים וגברים.

נשים רבות מתחילות לעבור טיפולים שונים כבר בתחילת גיל ה-30, כך הן נלחמות בנזקי השמש, זיהום האוויר והתזונה הלקויה – הגורמים העיקריים להאצת הזדקנות העור.

לכן, כדאי להתחיל בטיולי אנטי אייג’ינג בגיל מוקדם, החל מגיל 30, כדי לספק לעור את התזונה הנכונה והנחוצה עבורו, לתחזק את עור הפנים, לשמור על נפח העור, לעודד ייצור קולגן לשמירה על אלסטיות ומרקם העור ועוד.

חשוב לזכור כי תחזוקה נכונה של עור הפנים והצוואר מגיל צעיר יחסית מונעת ביקור אצל המנתחים, וכך צריך פחות טיפולים אינטנסיביים ויקרים ואפשר לחסוך אלפי שקלים ולמעלה מכך.

כמו כן, במקום להילחם בקמטים עמוקים אפשר להילחם ביעילות בקמטים קטנים ובקמטוטים המופיעים ככל שמתבגרים. אם ממתינים זמן רב מדי הפתרון היחיד הוא הליך כירורגי וסכין המנתחים, או לחלופין ביקורים רבים בקליניקה כדי להזריק חומרי מילוי.

SKIN TIGHT טיפול מתקדם בטכנולוגיית RF להרמה ומיצוק של העור.

סיבות ושינויים שחלים בגוף עם הגיל

עם הגיל והשנים קצב תהליך ההזדקנות מואץ, כיום כבר ידוע שתהליך ההזדקנות מתחיל להראות את סימניו בתחילת גיל ה-30. למעשה, יש הזדקנות פנימית הקשורה בעיקר לגנטיקה, ויש תהליכי הזדקנות חיצוניים הנובעים מגורמים כמו שמש, זיהום אוויר וכדומה.

גורמים סביבתיים ואורח חיים לקוי, לרבות תזונה לקויה וחוסר בפעילות גופנית, כל אלו ועוד משפיעים על מרקם העור. עם הגיל קצב ייצור הקולגן והאלסטין פוחת, העור הולך והופך לדק יותר, רקמות השומן מידלדלות ומראה הפנים משתנה בגלל איבוד נפח, גרביטציה, צניחת עור והופעת קמטוטים וקמטים. 

שיטות טיפול וטכנולוגיות בתחום טיפולי האנטי אייג'ינג

טיפולי אנטי אייג’ינג נועדו לעכב את נזקי הזמן ולטשטש את סימני הגיל.

מעבר לקרמים ולשיפור התזונה, הרפואה האסתטית המתקדמת מציעה כיום שלל טיפולים, מכשירים, חומרים וטכנולוגיות לטיפולי אנטי אייג’ינג שאינם פולשניים, ואינם מצריכים התערבות כירורגית, סיכונים רבים וזמן התאוששות ארוך.

אלו טיפולים אפקטיביים ומוכחים מחקרית, אך חשוב לעבור אבחון מקצועי ולהתאים את שיטות הטיפול למאפייני המטופל, תוך תיאום ציפיות.

סדרת טיפולי האנטי אייג’ינג בקליניקה RHH Anti-Aging System מבוססת בין היתר על:

  • חידוש העור בשיטת photo Rejuvenation
  • מיצוק עור הפנים והצוואר בשיטת Skin Tightening
  • מילוי קמטים באמצעות הזרקות חומצה היאלורונית, בוטוקס וחומרי מילוי נוספים
  • טיפולי מזותרפיה
  • טיפול בגלי רדיו
  • טיפולי FR – פרקשיונל לחידוש ומתיחה אינטנסיבית
    הטיפול מותאם באופן אישי, בשלב הראשון מגיעים לפגישת ייעוץ ואבחון כללי, בשלב הבא הצוות שלנו מכין תוכנית טיפולים מקיפה הכוללת טיפול באמצעות מכשור חדש ומתקדם והתאמת שיטות וטכנולוגיות הטיפול לממצאי האבחון ולתוצאות הרצויות, ורק אז מתחילים בסדרת טיפולים ותוך זמן קצר ניתן לראות את התוצאות הנפלאות הנשמרות לאורך זמן.
כתובת

קניון ארנה
קומה עליונה, רח’ השונית 2 , הרצליה פיתוח

טלפון
דוא”ל
שתפו אותנו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
בקרו אותנו
© Rhh Clinic
 

אתר בקליק בניית אתרים