הרמת עפעפיים

ללא ניתוח

הרמת עפעפיים ללא ניתוח

סובלת מצניחת עפעפיים הגורמת למראה עייף ותשוש כל הזמן?

הידעת כי אפשר להרים את העפעפיים ללא התערבות כירורגית ובלי תקופת התאוששות ממושכת?

אנחנו, בקליניקה
RHH Anti-Aging System מתמחים בטיפול הרמת עפעפיים ללא ניתוח, ללא הכנה מיוחדת וללא זמן התאוששות וצלקות.

אנו מציעים שיטת טיפול חדשנית ומהפכנית בעזרת מכשיר Jett Plasma Lift.

זהו מכשיר הפלזמה המתקדם ביותר בעולם, ושיטת טיפול יעילה המבטיחה תוצאות מדהימות וסימטריות, ומראה צעיר וזוהר.

בואי ליהנות מטיפול מתקדם המבטיח לך תוצאות מושלמות ומוכחות על ידי אלפי נשים ברחבי העולם, ביניהן לא מעט דוגמניות, שחקניות וסלבס.

בקליניקה שלנו מאמינים בחדשנות טכנולוגית ובהתאמת שיטת הטיפול והמכשור למאפיינים הייחודיים שלך, ליופייך הטבעי ולחלומות שלך.

יש מגוון שיטות להרמת עפעפיים ללא התערבות כירורגית פולשנית, אך כדי להשיג את התוצאות המרשימות ביותר, כדאי תמיד להגיע לייעוץ בקליניקה שלנו, ללא כל עלות או התחייבות מצדך.

כך הצוות המקצועי והמנוסה שלנו יסייע לך לבחור את הטיפול הנכון והמתאים ביותר, בזמן המתאים לך ובהתאם לתקציב העומד לרשותך.

חשוב לציין כי הרמת עפעפיים ללא ניתוח עדיפה על ניתוח פולשני להרמת עפעפיים מסיבות רבות עליהן נפרט בהמשך.

לפרטים נוספים ולפגישת ייעוץ ללא התחייבות

מידע כללי על טיפול הרמת עפעפיים

עם השנים וככל שחולף הגיל, חלים שינויים במראה העפעפיים ומבנה פנים, גם הגרביטציה עושה את שלה וגורמת לצניחת עפעפיים.

כתוצאה מצניחת העפעפיים והעור הרפוי והעודף של העפעף נשים וגברים כאחד סובלים ממראה עייף ומבוגר, מפגיעה בדימוי העצמי וכדומה.

במקרים מסוימים צניחת העפעף גורמת להגבלת שדה הראייה שלכן, לכן אתן עלולות להתקשות בנהיגה, בקריאה ובעבודה ממושכת מול מסך המחשב, כמו כן התופעה גורמת להתעייפות מהירה יותר, לפגיעה באיכות החיים וכמובן לפגיעה בביטחון העצמי בגלל המראה העייף כל הזמן.

עד לפני מספר שנים נאלצו נשים וגברים בארץ ובעולם לעבור הליך כירורגי כדי להרים את העפעף, בין אם מסיבה בריאותית ובין אם מסיבות אסתטיקה ומראה.

עם השנים החלו להתפתח טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות המאפשרות כיום למכוני האסתטיקה להציע טיפולים מתקדמים יותר להרמת העפעפיים – ללא צורך בניתוח ובכך לחסוך את ההליך של ניתוח.

לאחרונה פותחה שיטה חדשנית להרמת עפעפיים ללא התערבות כירורגית, השיטה החדשנית והמהפכנית מבוססת על טכנולוגיית פלזמה.

בשיטה זו הצוות המקצועי והמיומן שלנו לא חותך עודפי עור אלא נעזר במכשיר המתקדם ועל ידי אנרגיית פלזמה ממוקדת כדי לאדות, לכווץ ולמצק את רקמת העור העודפת של העפעפיים.

חשוב לציין כי ניתוח להרמת עפעפיים אינו נחשב להליך כירורגי גדול ומורכב, אך מדובר עדיין בניתוח לכל דבר ועניין, לכן יש לעבור בדיקות רבות, לפעול על פי הנחיות הרופא כחלק מההכנות הנדרשות לפני כל ניתוח, וכמובן יש לעבור הרדמה מקומית, לרוב בהזרקה.

הרופא מנתח את אזור העפעפיים ומבצע חיתוך עדין ומדויק באזור העפעף העליון, באמצעות סכין חדה ומיוחדת. מיומנות הרופא היא קריטית להצלחת הניתוח ולהשגת התוצאות הרצויות, כמו כן הרופא חייב לתפור היטב את העור והשריר הדק באזור העפעף, ולאחר התאוששות מהניתוח יש לעבור תהליך ריפוי והחלמה ממושך, בדרך כלל כשבועיים, ובתקופה זו סובלים משטפי דם, נפיחות גדולה באזור העפעפיים ויש סכנות כמו זיהום מקומי.

חשוב לדעת כי ניתוח להרמת עפעפיים מותיר צלקת דקיקה באזור התפרים, לכן אין זה פלא שנשים וגברים מעדיפים כיום את הטיפול המוצע בקליניקה.

במקום ניתוח מורכב הכרוך בסיכונים שונים, אנו ממליצים לכן לעבור טיפול אסתטי ללא סכין והרדמה, תוך התחייבות לתוצאות מדהימות ומדויקות, בזמן קצר ובעלות משתלמת ושווה לכל כיס.

הרמת עפעפיים ללא ניתוח
הרמת עפעפיים

למי מתאים הרמת עפעפיים ללא ניתוח?

טיפול הרמת עפעפיים ללא ניתוח בטכנולוגיית הפלזמה מתאים לנשים ולגברים מעל גיל 35.

יחד עם זאת, רוב המטופלים חוצים את גיל 40 כאשר מתחילים להבחין בנזקי הגיל, הזמן ואורח החיים בעולם המודרני. הטיפול מתאים רק למטופלים בריאים וללא בעיית עיניים מורכבת. לפני הטיפול הצוות שלנו מסביר בפירוט על התהליך ולאחר ייעוץ מקצועי ואבחון מדויק אנו נכווין אתכן או אתכם לטיפול המתאים ביותר עבורכם.

כדאי לדעת כי טיפול להרמת עפעפיים בטכנולוגיית פלזמה מתאים ברוב המקרים למטופלים הבאים:

  • נשים וגברים מעל גיל 30 המעוניינים לשפר את המראה וליהנות מאסתטיקה גבוהה באזור הפנים וממראה צעיר, רענן ואטרקטיבי.
  • נשים וגברים הסובלים מנפיחות קבועה באזור העפעפיים למרות שינה ארוכה וטובה, כאשר הנפיחות קיימת גם לאחר מספר שעות לאחר היקיצה.
  • נשים וגברים הסובלים מהפרעה לשדה הראייה בגלל צניחת עפעפיים.
  • נשים וגברים מעל גיל 30 הסובלים מצניחת עפעפיים הגורמת למראה עייף ולפגיעה בביטחון העצמי.
  • נשים וגברים הסובלים מעור רפוי ונופל באזור העפעף הגורם לגילוי הקצה התחתון של קשתית העיניים.
  • מועמדים לניתוח הרמת עפעפיים שאינם יכולים לעבור הליך כירורגי מסיבה רפואית או אחרת.

PLASMA JETT - הרמת עפעפיים ללא ניתוח בשיטת הפלזמה המהפכנית

תהליך הטיפול

בקליניקה RHH Anti-Aging System מאמינים בטיפולי אסתטיקה מתקדמים ובשימוש בטכנולוגיות החדשניות, הבטוחות והאיכותיות ביותר.

לכן רכשנו מכשיר מסוג Jett Plasma Lift הנחשב לאיכותי ומתקדם ביותר, באמצעות המכשיר המבוסס על טכנולוגיית פלזמה, אנו מקרינים אנרגיית פלזמה קרה וממוקדת על העור העודף באזור העפעפיים.

חשוב להדגיש כי הטיפול אינו פולשני, לפני התחלת הטיפול אנו מורחים חומרי אלחוש מקומיים (לעיתים מחליט הרופא בקליניקה על זריקת הרדמה קלה ומקומית לנוחות מירבית של המטופל) , אין צורך בהרדמה כללית, ואין צורך לחשוש מזריקות, מחטים או סכיני מנתחים.

אנרגיית הפלזמה פועלת על שכבת האפידרמיס, שכבת העור החיצונית, ולמעשה הטיפול מתמקד במיצוק והעלמת שאריות העור העודף אשר גורמות למראה העייף.

טיפול באמצעות פלזמה מקצר את התאים האלסטיים באזור העפעפיים, כלומר התאים הפיברובלסטיים הנמצאים ברקמת החיבור, כך אנחנו מצליחים ליצור את אפקט המתיחה הרצוי של העור, וזאת ללא כל התערבות כירורגית פולשנית ובזמן קצר ביותר.

הטיפול עצמו נמשך כ-8 דקות לכל עפעף, כאמור אין צורך בהכנות מקדימות מיוחדות, אתן מוזמנות להגיע לקליניקה שלנו כחצי שעה לפני תחילת הטיפול, כיוון שעלינו למרוח חומר אלחוש, אך אם ברצונכן אפשר לעבור את הטיפול גם עם הרדמה מקומית.

לאחר הטיפול אפשר לחזור לשגרה תוך ימים ספורים, כאשר הגוף מרפא את המקום לכן אין צורך בתקופת התאוששות ארוכה.

שאלות נפוצות בנושא טיפולי הרמת עפעפיים ללא התערבות כירורגית

תשובה: אנו ממליצים על שני טיפולים בלבד בהפרש של 8 שבועות.

תשובה: מחיר הטיפול להרמת עפעפיים ללא ניתוח זול משמעותי לעומת עלות הניתוח.

תשובה: הרמת עפעפיים באמצעות מכשיר פלזמה מבטיחה תוצאות סימטריות, כל עוד מבצעים את הטיפול במכשור מתקדם ועל ידי רופא או מטפל מנוסה ומיומן, לכן אנו ממליצים לעבור את הטיפול בקליניקה שלנו.

גלריה לפני ואחרי

כתובת

קניון ארנה
קומה עליונה, רח’ השונית 2 , הרצליה פיתוח

טלפון
דוא”ל
שתפו אותנו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
בקרו אותנו
© Rhh Clinic
 

אתר בקליק בניית אתרים